PC ve Xbox için Microsoft Flight Simulator 2024 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Xbox Games Showcase 2024’te Microsoft, Asobo Studios’un yakında çıkacak Microsoft Flight Simulator 2024 uçuş simülasyonu oyunu için merak edilen çıkış tarihi bilgisini açıkladı. Oyun, 19 Kasım 2024 tarihinde Xbox Series X|S ve PC (Steam) platformlarına geliyor. Oyun ilk günden Xbox ve PC Game Pass aboneleri için de mevcut olacak.

2020’deki orijinal Microsoft Flight Simulator’un aksine, 2024 sürümü yalnızca bir uçağa pilotluk yapmanın ötesine geçiyor. Microsoft Flight Simulator 2024, ticari havayolu pilotu, VIP taşıma, arama ve kurtarma görevleri, hava ambulansı, tarımsal havacılık, havadan reklam, helikopter kargo taşımacılığı ve hatta havadan yangınla mücadele gibi birçok ortamda pilot kariyerini sürdürmenize olanak tanıyacak.

Oyun aynı zamanda sürekli gelişen ve gelişen oyun içi dünyayı yakalamak için özel bir fotoğraf moduyla dünya keşfini vurguluyor. Ayrıca oyuncular ilk kez hava balonlarını ve zeplinleri kullanabilecekler.

Oyunun açıklaması şu şekilde: “19 Kasım’da gelecek olan Microsoft Flight Simulator 2024, Microsoft Flight Simulator serisinin bir sonraki bölümüdür. Simülasyon, bulut, makine öğrenimi, grafik ve oyun alanındaki en son teknolojilerden yararlanmak üzere tasarlanmış, bugüne kadar üstlenilen en iddialı tüketici uçuş simülatörüdür. Microsoft Flight Simulator 2024 yalnızca uçağı çalıştırmanın ötesine geçiyor; Kaynayanların havacılık kariyeri hayallerini sürdürmelerine olanak tanıyacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x