Başkan Sarıkurt Ziyaretlere Sanat Molası Verdi

Seçim çalışmaları kapsamında kenti cadde cadde, sokak sokak gezerek esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşan Çorlu Belediye Başkanı ve CHP Çorlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Sarıkurt, ziyaretlere küçük bir sanat molası verirken seramik yapımını deneyimleme fırsatı buldu.

Ziyaretlerine CHP Çorlu İlçe Başkanı Cüneyt Akar, ilçe yönetimi, meclis üyeleri ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte devam eden Başkan Sarıkurt günün ilk ziyaretini Çorlu Kahveciler Esnaf Odası’na gerçekleştirdi. Esnaf odaları ziyareti kapsamında gerçekleşen ziyarette Oda Başkanı Yıldız Filiz ile bir araya gelen Sarıkurt, Başkan Filiz ve esnaflarla sektörün talepleri konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Kent ekonomisini ayakta tutan ve ülke ekonomisine değer katan esnafları ziyaret etmeye devam eden Çorlu Belediye Başkanı ve CHP Çorlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Sarıkurt, esnafın kendileri için çok kıymetli olduğunu ve bunu her fırsatta dile getirdiklerini ifade ederek, “Seçim çalışmalarımıza başladığımız ilk günden itibaren kentimize hayat katan değerli esnafımızı ziyaret etmeyi sürdürüyor, taleplerini dinliyoruz. Esnafımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gösterdikleri ilgiden memnunum ve bizleri hep çok güzel karşılıyorlar.” dedi.

Başkan Sarıkurt ziyaretlerini sürdürürken bulduğu ilk fırsatta sanat için kolları sıvadı. Işık ve Ertan Art Stüdyo’yu ziyaret eden Başkan Sarıkurt, bir o kadar zor ama keyifli seramik yapımını deneyimlerken oldukça başarılıydı. Sarıkurt kendi elleriyle hazırladığı seramik çalışmasına katkıları dolayısıyla işletme sahibine teşekkür etti.

Ardından Çorlu Rizeliler Derneği’ni ziyaret eden Sarıkurt Dernek başkanı Erkan Ayaz ve yönetim kurulu ile dernek üyelerinin misafiri oldu. Rize çayının eşsiz lezzeti eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştiren Sarıkurt, dernek başkanı ve dernek üyelerine gönülden teşekkürlerini iletti.

Çorlu Sivaslılar Kültür ve Dayanışma Derneği ve Büyük Birlik Partisi Çorlu Belediye Başkan Adayı olan İsmail Ceylan ve dernek üyelerince karşılanan Çorlu Belediye Başkanı ve CHP Çorlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Sarıkurt, gösterilen yakın ilgiden dolayı dernek başkanı ve BBP Çorlu Belediye Başkan Adayı İsmail Ceylan’a çok teşekkür etti, dostluk içinde geçen seçim sürecinde Ceylan’a kolaylıklar diledi.

Başkan Sarıkurt yoğun ziyaret trafiğini Özcan ailesini ziyaret ederek noktaladı. Silahtarağa Mahallesi’nde ikamet eden Özcan ailesinin evine misafir olan Sarıkurt, hane halkına gösterdikleri misafirperverlik nedeniyle teşekkür ederken, Çorlu için dün olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek, halkın başkanı olarak Çorlu’yu daha ileriye taşıyacak projeler hazırladıklarını sözlerine ekledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x